Od historie po současnost

Dobové fotografie mapují nejen lesk a slávu tohoto krásného objektu. Bohužel vypovídají i o dobách méně slavných a pro objekt zámku nedůstojných.

Za to, že se vše v dobré obrátilo a můžeme obdivovat tento architektonický skvost ve vší kráse, vděčíme správci zámeckého parku do roku 2000 panu Heřmanu Menzelovi, Ivo Vykopalovi, starostovi města v letech 1990–2002 a Igoru Kozelkovi, místostarostovi městě v letech 1994–2002, Petru Šolcovi, starostovi města v letech 2002–2006, dále panu starostovi Luďku Volkovi.

Za to, že zámek začal postupně žít také vlastním kulturním a společenským životem vděčíme iniciátorům zpřístupnění zámku veřejnosti a nadšeným organizátorům prvního setkání na zámku 28. května 2005, kteří spolu se stejně nezištnými a desítkami brigádníků, sponzorů a příznivců zámku položili základ současným aktivitám, které bez ohledu na svůj volný čas nepřetržitě zajišťují pan Jaroslav Hrubý a paní Miluše Kaletová.

Heřman Menzel - pamětník a patriot

Navštívil jsem zámek a je

Navštívil jsem zámek a je to obdivuhodná práce pana Hrubého.Je to ,,BLÁZEN",

bez kterého by asi ani nebylo tohoto zámku a neměl by tak nádherné expozice.

 Je to úžasný zámek s úžasnými expozicemi a s ÚŽASNÝM  kastelánem.

 Je úžasné, co dokáže nadšený amatér. Na zámku zakoupíte pohlednice,pamětní kartu českého turisty a jiné suvenýry.

 Mnohé státní památky s profesionály se mají co učit od amatéra

 pana Jaroslava Hrubého!!!!!!!!!!

zámek se mi moc moc libi i

zámek se mi moc moc libi i když bydlim pár metrů od něj. nejvice ze zámku mě zajimaji historie. do zámku chodim docela často ale nejraději bych se chtěl dostat do dob 16. stoletiiiiiiiiiiiiiii =-)

Zámek

Zámek jel moc pěkný.