Safari na Linhartovském zámku …

Do slavnostního otevření turistické sezóny 2010 na Linhartovském zámku zbývá několik málo týdnů. Každým dnem se zvyšuje tempo prací na úpravách prostředí i na přípravách nových expozic. Vše se uklízí, umývá, upravuje a instaluje. Kastelán Jaroslav Hrubý se svými spolupracovníky z řad dospělých i školáků patří k lidem, kteří mnohdy netuší, že něco udělat a zajistit není vůbec možné.

Právě proto každým rokem na zámku přibývají nové a nové expozice. Nemá smysl vzpomínat, na co se mohli návštěvníci zámku dívat loni a předloni a na co ještě dřív. Důležité je to, co se připravuje právě nyní. Nově na vás čekají panenky, psací stroje, pastelky, propisovačky a fixy. Sbírka balených cukrů, mlýnky na kávu i péefky slavných herců, zpěváků, sochařů i politiků. Co si rozhodně nemůžete nechat ujít?

Díky panu Jiřímu Čížkovi, který zapůjčil pro výstavní účely velké množství loveckých trofejí, které získal na svých toulkách přírodou doma i v zahraničí – Linhartovské zámecké safari. To tu opravdu ještě nebylo. Pořadatelé se těší na vaši návštěvu 29. května 2010. Přijďte zahájit turistickou sezónu 2010.

Napište nám názor

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.