Blíží se 30. říjen, ještě máte čas…

  • Home
  • Články
  • Blíží se 30. říjen, ještě máte čas…

Blíží se 30. říjen 2012 a s tímto datem i definitivní ukončení prohlídek Linhartovského zámku. Sezóna ale zdaleka nekončí. Návštěvníci se mohou těšit ještě na vánoční jarmark (1. prosince) a sezónu ukončí slavnostní koncert umělců ze Slezského divadla v Opavě (8. prosince).

Galerie…

A že to byla sezóna úspěšná, o tom svědčí nejen řada pochvalných zápisů v návštěvní knize, ale i různá čísla. Namátkou. Kromě stálých expozic bylo uspořádáno 5 trojvernisáží a jeden koncert.

Část vystavených exponátů ze sbírky pana ing. Jiřího Čížka…

Zámek si zatím prohlédlo asi 7000 návštěvníků, hojná účast byla i zatím na dvou jarmarcích i noční prohlídce zámku. Předčasnou, ale důstojnou tečku za letošním rokem udělal překrásný ohňostroj.

A můžeme jít na procházku do parku…

Pokud náš zámek ještě neznáte nebo jste letos návštěvu či procházku po zámeckém parku nestihli, můžete se na přiložených fotografiích podívat, o co jste přišli.

Tak tedy, nezapomeňte příští rok! Začínáme poslední sobotu v květnu. A máte se na co těšit. Kromě expozice loutek a dřevěných hraček si budete moci prohlédnout i sbírku nočníků a řadu dalších zajímavých věcí. To si přece nemůžete nechat ujít. 

Foto Karel Knapp, text Pavla Knappová

Napište nám názor

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.