Dáma na zabití – detektivní komedie

Kočovné divadlo občanského sdružení Velký vůz uvede na nádvoří zámku v sobotu 11. července 2015 od 17 hodin komedii s detektivní zápletkou "Dáma na zabití". Vystoupí herci ze všech koutů České republiky od Opavy po Prahu, od Liberce po Lednici. Hra je určena především dospělým divákům, jistě ale pobaví i starší děti. 

 
 
Kočovné divadlo je součástí občanského sdružení Velký vůz se zaměřením na rozvoj osobnosti pořádající zážitkové akce pro lidi vyznávající potřebu aktivního trávení volného času tradičně v době prázdnin. Umělecký soubor tvoří 10 až 14 divadelních nadšenců ve věkovém rozpětí od 16 do 55 let, kteří v průběhu dvou jarních přípravných víkendů hru vymyslí, napíší scénář, navrhnou kulisy a kostýmy. Zahájení kočování v daném roce, letos již šestnáctém, je zahájeno třemi dny intenzivního zkoušení. Následuje týden, ve kterém se představení odehraje v sedmi různých obcích.
 V minulých letech divadlo navštívilo oblast České Kanady, Litomyšlsko, Ašsko a Karlovarsko. Kočovalo rovněž v Posázaví, v oblasti Berounky, na Pálavě, na Slovácku. Naposledy vloni v oblasti Moravského krasu. Předchozí repertoár tvořily pohádky, sitkom, komedie, povídkové příběhy… Vstupné na vystoupení je dobrovolné a finanční zisk rozhodně není smyslem aktivity divadelních nadšenců. Chtějí především pobavit a potěšit diváky, zajistit jim kulturní zážitek. Herci vítají zapůjčení prostoru k vystoupení, zajištění možnosti přespání a především se těší na přátelské přijetí od diváků.
 
Napište nám názor

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.