Apartmány RELAX****

Apartmány RELAX**** v centru Města Albrechtic nabízí ubytování ve čtyřech čtyřlůžkových apartmánech s možností dvou přistýlek v každém z nich. Celková ubytovací kapacita je tedy 24 lůžek.

 

 Apartmány Relax, nám. ČSA 8, Město Albrechtice…Součástí každého apartmánu je oddělená ložnice, obývací prostor s kuchyňským koutem, koupelnou a WC. V celé budově je dostupné bezplatně Wi-Fi připojení. Přímo v objektu můžete využít saunu a bazén s vířivkou.

 

Jeden z obývacích pokojů s kuchyňským koutem…Je možné využít také 100 metrů vzdálený moderní tenisový kurt i možnost zapůjčení jízdních kol. Samozřejmostí je příjemné posezení v zahradě, kde lze grilovat. Bezplatné parkoviště je přímo v uzavřeném areálu přístupném ze strany od řeky Opavice..

 

 

Součástí apartmánů jsou oddělené ložnice…

Město Město Albrechtice je obklopeno lesy a jeho okolí nabízí dostatek příležitostí k náročnějším i naprosto nenáročným procházkám po 28 km Městském turistickém okruhu, který čítá řadu různě dlouhých tras, stejně jako cestu k rybníku „Celňák“ nebo k již vyhlášenému zámku Linhartovy.

 

K dispozici jsou prostorná sociální zařízení…

Krásné výhledy do krajiny nabízí konstrukčně ojedinělá dvouvěžová rozhledna na Hraničním vrchu. Pozornost si zaslouží nově otevřená naučná stezka „Pohádkovou cestou ke Krtečkově studánce“ s dvanácti stanovišti se zajímavými úkoly pro děti, i jen tak k posezení v příjemném prostředí.

 

Sauna…Na výjezdu z Města Albrechtic ve směru na Hynčice se nachází golfové hřiště. V horní části parku Bedřicha Smetany jsou umístěny dva antukové tenisové kurty. Základní škola nabízí pronájem velkého a malého sálu tělocvičny. Za horkého letního počasí se můžete zchladit na městkém koupališti. Když bude chladněji, nabízí se projíždka parní lokomotivou po Osoblažské úzkokolejce z Třemešné do Osoblahy.

 

Bazén s vířivkou…

Okolí města a celý region poskytuje dostatek možností pro cykloturisty, ať již po značených cyklostezkách nebo jen po méně frekventovaných silnicích třetí třídy. Zajímavými atraktivitami se pyšní také nedaleký Krnov.

 

 

Tenisový kurt má umělý povrch Classic Clay napodobující antuku…Za návštěvu stojí i rozhledna v Holčovicích, stejně jako ve stejné obci safari ve firmě Bellama, rovněž tak i příhraniční oblasti Polska. V zimním období lze lyžovat v lyžařském středisku Zlaté Hory, v jesenickém Karlově či v lyžařském areálu v blízkosti nejvyšší hory Moravy Pradědu.

 

Parkoviště v zadním traktu apartmánů RELAX**** a posezení…

 

Kontaktní informace:

 

Apartmány RELAX**** telefon: +420 608 449 991
nám. ČSA 8 mail: info@ubytovani-relax.cz
793 95 Město Albrechtice http://ubytovani-relax.cz
Česká republika IČ: 12086266
  DIČ: CZ5904031892  

 

Cena za ubytování:500 Kč za osobu a noc. V ceně je zahrnutý vstup do bazénu na jednu hodinu, vstup na tenisové kurty na jednu hodinu a zapůjčení jízdního kola na 4 hodiny. Ubytovaní hosté mají možnost využít i slevy ve výši 20% pro vstup na golfové hřiště.

GPS: 50°9’48.712"N, 17°34’31.770"E (kliknutím mapu maximalizujete)

Foto a text Karel Knapp

Napište nám názor

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.