Co se právě děje na zámku?

V pátek 23. dubna 2016 byly na zámek převezeny již poslední velkoprostorové papírové plastiky, které v soukromé výtvarné dílně s dětmi během posledních několika měsíců vytvořil výtvarník a zároveň kastelán linhartovského zámku Jaroslav Hrubý. 

 

Plakát stejně jako připojené fotografie si můžete zvětšit kliknutím…

Své místo už má čtyřmetrový potápěč i jeho menší parťák, pronásledovaný žralokem, zatím co další mořské příšery ještě čekají na přidělení odpovídajícího místa. V sobotu se přišla s prostředím zámku, kde bude vystavovat své fotografie převážně z cest po Asii, seznámit paní Jana Hejničková z Prostřední Bečvy.

 Panenky ze sbírky paní Ivany Kobylákové z Města Albrechtic, stejně jako velké množství krásných medvídků, jejichž majitelkou je paní Hana Andělová, i modely letadel od pana Jaroslava Zlámala už své místo v zámeckém areálu mají již více jak čtrnáct dnů. Některé chodby a místnosti zatím působí nezabydleně. Můžete si být ale jisti, že do soboty 21. května bude vše připraveno k slavnostnímu zahájení turistické sezóny a Mezinárodního kulturního léta 2016.

Foto a text Karel Knapp

 

Napište nám názor

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.