Velikonoční jarmark – 1. dubna 2017

I když na sobotu 1. dubna připadá Apríl, to, že zveme k návštěvě Velikonočního jarmarku zájemce z blízkého i širokého okolí, Aprílem určitě není.  Stal se již tradiční, první zámeckou akcí, vítající nastupující jaro a především zájemce z blízkého i širokého okolí, kteří rádi nakupují zboží vonící lidovými tradicemi a blížícími se Velikonocemi.

 
Letos bude své výtvory a výrobky nabízet sedmdesát prodejců nejen z Moravy a Slezska, ale i z Čech. Kdo tuší, že k mání budou keramické výrobky, předměty z pediku, skla, dřeva, velikonoční vazby, malovaná, ale i jinak zdobená vajíčka a pomlázky, šperky, dřevěné hračky i výrobky z textilu, vůbec se neplete. 
Ani přátelé dobrého jídla a pití nebudou návštěvy litovat. Ať již něco dobrého na zub sní a zapijí přímo na zámku v Linhartovech anebo si například voňavé jitrnice, tlačenku, klobásy a další výrobky z masa, perníčky, frgály, štramberské uši, různé druhy sýrů odvezou domů  pro své blízké.
 
Samozřejmostí bude i dostatečná nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů různých značek a od různých výrobců. Vstupné, jako vždy, 20 korun.
Kastelán Jaroslav Hrubý se svým realizačním týmem se již dnes těší na velký počet návštěvníků. A není důvod, aby jejich počet nebyl ještě větší, než tomu bylo v uplynulých letech.
 
 
Protože Městský úřad v Albrechticích, stejně jak tomu bylo při Vánočním jarmarku v prosinci 2016, zajistil pro všechny zájemce o návštěvu jarmarku z Hynčic a Města Albrechtic bezplatnou autobusovou přepravu v rozsahu uvedeném na připojeném plakátu.

 
Tak neváhejte a na sobotu 1. dubna 2017 si neplánujte nic jiného než návštěvu Velikonočního jarmarku na zámku v Linhartovech. Záleží jen na vás, v kterou denní dobu vyrazíte. Otevřeno bude od 9 do 16 hodin. 

Text Karel Knapp

Napište nám názor

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.