24. srpna v 18.00 přijďte na divadlo…

V době prázdnin nabízíme i večerní prohlídky…

Pravidelné večerní prohlídky zámku v době letních prázdnin vždy v úterý, středu a ve čtvrtek se zahájením v 18 hodin. Další prohlídky v pátek, sobotu a v neděli pak od 11 do 16 hodin. Podrobné informace k otvírací době ZDE. V případě větších skupin je možné dohodnout s kastelánem Jaroslavem Hrubým i jiné doby a dny zahájení prohlídek.Kočovná divadelní společnost Petry Severinové nazkoušela při svém putování po Hodonínsku inscenaci Jan a Jiří všechny smíří. Jedná se o veselohru pojednávající o husitském období.

Foto Kočovná divadelní společnost…

Na scéně se objeví armády kališníků a katolíků. Dokáže Jiří z Poděbrad oba vojenské tábory smířit? To se dozvíte na zámku v Linhartovech v pátek 24. srpna v 18 hodin. A jedním z výborných herců je albrechtický rodák a obyvatel Adam Růžička.


Noční prohlídka – rekordních 2 400 návštěvníků…

Tentokrát, bohužel, bez ohňostroje. Zbožné přání kastelána a jeho pomocníků se nevyplnilo. Vydatné srážky stále nikde, a tak se není čemu divit, že vedení Moravskoslezského kraje zákaz používání otevřeného ohně, v to počítaje i pořádání ohňostrojů, do sobotního večera neodvolalo.

Krátké video v délce 5:53…

Na Osoblažsku i Krnovsku přibývá různých zájmových, kulturních a společenských akcí. V sobotu 18. srpna také byly. Dobročinná akce „Dobré srdce Krnova“, ve Slezských Rudolticích dožínky. K nim se úspěšně přiřadila naše „Noční prohlídka“. Připravená parkoviště, dostatek občerstvení a zámek osvětlený 9 450 svíčkami, které v předstihu před zahájením ve dvacet hodin začalo zapalovat dvacet zkušených světlonošů…

Celý text včetně 21 fotografií – klikněte ZDE

Pěkné fotografie pořídil pan Aleš Foltýn…

Sobotní noční prohlídka už vešla do dějin akcí zámku. Přesto se k ní vracíme. Dodatečně nám nabídl ke zveřejnění své fotografie pan Aleš Fotlýn.

A protože jsou víc než povedené, bylo by na škodu, nabídky nevyužít. Stačí kliknout ZDE.


Na co se už dnes také můžete těšit? Připravujeme další tři akce…

 Napište nám názor

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.