Stěrače stírají! Ostřikovače stříkají!

  • Home
  • Články
  • Stěrače stírají! Ostřikovače stříkají!

Kdo by neznal známou hlášku z filmu „Vrchní, prchni!“ se stejně známým pokračováním dialogu mez panem Vránou a panem Pařízkem. „Že se vám do toho pletu, pane Pařízek, ale ty stěrače a ostřikovače, to nemusíte hlásit. To přece vidíte.“

S naším zámeckým webem je to stejné. Změnu jste již zjistili. Obsah je zachován, bylo jej nutné převést do nového redakčního systému. Ruku v ruce s tím muselo dojít i ke změně grafiky, která využívá jednu ze šablon WordPressu.

Čtrnáct let sloužil k zajištění informovanosti návštěvníků linhartovského zámku. K radosti jeho příznivců. Web před 14 lety vytvořil a předal do bezplatného užívání včetně mnohaletého poradenství pan Michal Politzer. Moc děkujeme.

V roce 2008 bylo na webu zaznamenáno pouze 1 750 návštěv. Rozsah zveřejňovaných informací včetně velkého množství reportážních fotografií a videí se postupně zvyšoval a s tím se zvyšovala návštěvnost webu i zámku. V roce 2011 se již jednalo o 13 470 a v roce 2017 téměř 24 000 návštěv webu. V souhrnu pak od spuštění prvního webu do dnešních dnů se jedná o 150 000 návštěv a desítky tisíc zhlédnutých stránek..

Věříme, že i nový web využívající nový redakční systém včetně nové grafiky bude lákat stále víc a víc milovníků umění, historie i zábavy k návštěvě našeho zámku.