Safari na Linhartovském zámku …

Do slavnostního otevření turistické sezóny 2010 na Linhartovském zámku zbývá několik málo týdnů. Každým dnem se zvyšuje tempo prací na úpravách prostředí i na přípravách nových expozic. Vše se uklízí, umývá, upravuje a instaluje. Kastelán Jaroslav Hrubý se svými spolupracovníky z řad dospělých i školáků patří k lidem, kteří mnohdy netuší, že něco udělat a zajistit není vůbec možné.

Právě proto každým rokem na zámku přibývají nové a nové expozice. Nemá smysl vzpomínat, na co se mohli návštěvníci zámku dívat loni a předloni a na co ještě dřív. Důležité je to, co se připravuje právě nyní. Nově na vás čekají panenky, psací stroje, pastelky, propisovačky a fixy. Sbírka balených cukrů, mlýnky na kávu i péefky slavných herců, zpěváků, sochařů i politiků. Co si rozhodně nemůžete nechat ujít?

Díky panu Jiřímu Čížkovi, který zapůjčil pro výstavní účely velké množství loveckých trofejí, které získal na svých toulkách přírodou doma i v zahraničí – Linhartovské zámecké safari. To tu opravdu ještě nebylo. Pořadatelé se těší na vaši návštěvu 29. května 2010. Přijďte zahájit turistickou sezónu 2010.

Napište nám názor